Dorota Szadurska, behawiorystka kocia: oferta i cennik.

W ramach swojej działalności prowadzę zarówno konsultacje behawioralne, w których pomagam Państwa kotom uporać się z problemami zdarzającymi sie na różnym tle, jak również wykłady i szkolenia dotyczące szerzenia wiedzy na temat kociego behawioru.

Konsultacje behawioralne:

Problemy najczęściej zgłaszane przez Państwa w listach to:

  • załatwianie się poza kuwetą;
  • lęk, brak prawidłowego kontaktu z opiekunem;
  • zachowania agresywne;
  • depresja;
  • nieprawidłowe relacje pomiędzy kotami mieszkającymi w grupie;
  • różne inne nieprawidłowości które Państwa niepokoją.

Miejsce konsultacji: w domu klienta.

Czas trwania konsultacji: 1,5 do 2 godzin zegarowych.

Cena za konsultację: 250 zł w obrębie Wrocławia, istnieje również możliwość dojazdu do innych miejsc, wówczas do ceny konsultacji dodany jest zwrot kosztów za przejazd w cenie 1,50 zł za kilometr.

W czasie konsultacji zbieram dokładne informacje dotyczące zgłaszanego problemu, obserwuję kota bądź koty, układam wstępny plan pracy. Dużo z Państwem rozmawiam, patrzę jak bawicie się ze swoim pupilem, jakie są relacje Waszego kota z poszczególnymi członkami rodziny, jak wygląda kocie środowisko, czyli Wasze mieszkanie bądź dom, czy jest dostosowany i dostatecznie budujący poczucie bezpieczeństwa u Waszego kota. Tłumaczę również najważniejsze zasady funkcjonowania kociego świata.  

Jeśli niepokoi Państwa cokolwiek w zachowaniu kota, jeśli nie rozumiecie co próbuje Wam przekazać - zapraszam do kontaktu. Proszę jednak pamiętać, że rozwiązanie każdego kociego problemu to jak rodzinna terapia - nie ma magicznej pigułki uzdrawiającej problemowe sytuacje, musicie Państwo mieć świadomość że to na Waszych barkach będzie najwięcej pracy nad poprawą dobrostanu i przywróceniem radości życia u Waszego kota. W rezultacie u Państwa też :)

Jeśli chcecie Państwo umówić się na konsultację, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 792 927 451 lub mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wykłady, warsztaty, szkolenia:

Udzielam wykładów i prowadzę warsztaty, w cenie 1000 zł za godzinę, plus zwrot kosztów dojazdu. Oferuję wykłady z zakresu problematyki dotyczącej niepożądanych zachowań, nieprawidłowych relacji w grupie kotów, prawidłowego odczytywania kocich komunikatów, i wszelkich innych tematów związanych z kotami.

 

Dorota Szadurska, behawiorystka Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) i Studium Kot

Absolwentka Psychologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk

Absolwentka Pielęgniarstwa i Chowu Zwierząt Towarzyszących Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Członek The International Society of Animal Professionals

Międzynarodowy Sędzia Felinologiczny

Dyplomowany Nauczyciel i Państwowy Egzaminator Maturalny